Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ktunnel - www.ktunnel.com
ktunel
Ziyaretçi 
#1
Youtube’nin yasaklanması ile beraber ktunnel açılması benim ktunnel sitesinin sürekli kullanmama yol açtı. Ayrıca
Youtube’nin yasaklanması ile beraber ktunnel açılması benim ktunnel sitesinin sürekli kullanmama yol açtı. Ayrıca ktunnel sitesinden işyerinde girilmesi yasaklanan erişimi engellen sitelere de rahatlıkla girebiliyorum. Aynı zamanda bazı sitelerde çevrimiçi olduğumu gizlemek istediğim zamanlarda da ktunnel sitesini kullanıyorum. Böylece kimse çevrimiçi olduğumu görmüyor. Bu yüzden ktunnel sitesi çok kullanışlı. Yine de her şeye rağmen gönül isterdi ki. Hiçbir siteye erişim engellenmemiş olsun ve ktunnel gibi proxy sitelerini kullanmak durumunda kalmayalım.
Son zamanlarda kapatılan web sitelerin (hani şu mahkeme kararıyla kapatıldı diye karşımıza yazı çıkan) sayısı arttıkça ktunnel ve bunun gibi ziyaretçilerin sayısının çok arttığını tahmin ediyorum.
Bu yüzden mi bilmiyorum ktunnel sitesi çok fazla reklam koyuyor. Sürekli reklam sayfaları açılıyor. Eğer bu reklam sayfalarının çıkmasını engellerlerse yada en azından azaltırlarsa çok memnum olurum çünkü bu oldukça rahatsız edici olmaya başladı. Sizce de öyle değil mi? Belki hepimiz bu reklamlardan duyduğumuz rahatsızlıkları dile getirirsek bunu dikkate alabilirler.

www.ktunnel.com
09-12-2009, Saat:01:40 PM
 


Bu Konudaki Yorumlar
Youtube’nin yasaklanması ile beraber ktunnel açılması benim ktunnel sitesinin sürekli kullanmama yol açtı. Ayrıca - Yazar: ktunel - 09-12-2009, Saat:01:40 PM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live