Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni yıl sms mesajları - Yılbaşı sms mesajları
canýmablam Çevrimdışı
Administrator
*******Yorumları: 2,681
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 3
#1
[b]Yeni yılda tuşlarla kutlama[/b] Kutlama mesajları duygularımız dillendirmeye devam ediyor. Elimiz tuşlarda, gön
Yeni yılda tuşlarla kutlama

Kutlama mesajları duygularımız dillendirmeye devam ediyor.

Elimiz tuşlarda, gönderiveriyoruz hislerimizi. Düşünceli, duyarlı, candan, anlayışlı insan olmanın gücüyle koltuklarımız kabarıyor. Sorumluluğumuzu yerine getirmenin rahatlığıyla günümüze devam ediyoruz.
Bravo bize. İşte satırlardaki bizler:

**Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse de koyver gitsin. Daha 2013 var 2014 var...

**Ben dostlarımı ne kalbimle severim, ne de aklımla.. Olur ya kalp durur akıl unutur. Sadece ruhumla severim; o ne durur, ne de unutur... O ebedidir. Nice yıllara...

**Her kim ki yapar yılbaşını bu dünyada baş tacı, mazallah ölünce öbür dünyada şikayetçi olur (!) süslediği çam ağacı... İyi seneler..

**2013 yılında; yeni yılınızı, anneler gününüzü, babalar gününüzü, sevgililer gününüzü, doğum gününüzü, kurban bayramınızı, ramazan bayramınızı, yortu bayramınızı, cadılar bayramınızı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramınızı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı, Zafer Bayramınızı kutlarım. Allahtan hayırlı yeni yıllar niyaz eder. Tebrik ederim.


**İkibinonüç.. İkibinondört ... Farketmez! Dileğim; hepimizin her anı sağlık, neşe, huzur ve "aşk"la dolsun...

**Küçük mutluluklar diliyorum; elmalı kekler, sıcak sahlepler, yağmur kokusu, pazar kahvaltıları, trafikte yesil ışıklar, fallarda balıklar. Nice mutlu yıllar.

**Mutluluk bankasının sağlık ve güzellikler şubesindeki 2013 nolu hesabınıza 365 gün 6 saat daha sevgi yatırılmıştır. İdareli kullanmanız dileğiyle mutlu yıllar.

**Geçmişin bugünle. Işığın gölgeyle. Umudun gerçekle barıştığı, sevinç dolu bir yıl dileğiyle. Christmasın mübarek olsun.

**Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle, gökyüzüne kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır. Tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. Nice Yıllar....

**Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek icin, düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar.

**13 Claus; her gününüzün mutluluk içinde geçmesine yardımcı olsun. Nice yıllar.

**Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, lapa lapa kar yağsın, duaların kabul ve noelin mübarek olsun.

**İşte o hayırlı gece; Noel Baba geyikleri ile yola koyuldu. İşte, o gece minik kalpler sevgiyle doldu. Mübarek noeliniz kutlu olsun.

Eliniz tuşlara gidiyor mu?

Gitmeden önce bir düşünün, sesini duysanız sevdiklerinizin daha iyi olmaz mı?

Evet daha iyi olur.....
12-06-2012, Saat:01:03 PM


Bu Konudaki Yorumlar
[b]Yeni yılda tuşlarla kutlama[/b] Kutlama mesajları duygularımız dillendirmeye devam ediyor. Elimiz tuşlarda, gön - Yazar: canımablam - 12-06-2012, Saat:01:03 PM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live