Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Ekim Ayı Burç Yorumları ( Koç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak,Terazi,Akrep.
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#1
Koç Burcu ♈ Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar, Sağlık Bu ay boyunca bireysel olarak sağlık sorunları
Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Sağlık
Bu ay boyunca bireysel olarak sağlık sorunlarınız azalacak ve daha iyi hissedeceksiniz. Yıldızların öğretmeni Satürn’ün zorlayıcı geçişi kendinizi gergin ve stresli hissetmenize ve uyku sorunları yaşamanıza neden olabilir. Fakat diğer gezegenlerin olumlu etkileri ile bu sorunları kolayca aşabilirsiniz. Rahu’nun transitlerine gelince anne-babanızın her ikisi için de olumsuzdur ve çocuk sahibi Koçlar’ da onların sağlık sorunları ile karşılaşabilirler 11 Ekime kadar sağlık sorunlarında teşhis konulması zor olabilir ve belirsizliklerden dolayı endişeli hissedebilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklenmedik sonuçları doğurabilir. Ay’ın hangi burçta olduğunu öğrenmek için Ay takvimini astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Aşk / Evlilik / Kişisel İlişkiler

Yönetici gezegeniniz Mars’ın transiti sizler için zorlayıcı olabilir. Özel yaşamınız ile ilgili seçimleriniz ve davranışlarınızdan dolayı yakınlarınızın eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Bu transit altında çocuk çağdaki Koç burçları zihinsel açıdan kendilerini yorgun ve baskı altında hissedebilirler. Büyük iyilik Jüpiter’in transiti ise aşk hayatınızda şanslı kılacak sizleri eş ya da sevgilinizden gelecek maddi manevi güzellikler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızın aracılığı ile yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Eğer evli değilseniz bu ay evleneceğiniz o özel insanla tanışabilir, süregelen ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Siz evli bir Koç burcu mensubuysanız yeni bir bebek haberi alabilirsiniz. Venüs transitin yansıması ile aşk hayatınızda her türlü güzel sürprize hazır olmalısınız. İster evli ve beraberliği devam eden bir Koç burcu olun isterseniz bekar Aşk bu ay her bakımdan heyecan verici enerjiler ile sarıp sarmalayabilir sizleri.

Güneş, Ay, Merkür, Jüpiter, Venüs ve Ketu, bu ay içinde’ki transitleri ile olumlu enerjileri barındırırken sizler için diğer taraftan Satürn, Mars ve Rahu zorlanacağınız etkileri getirmekte. İş hayatınızda; mevcut durumda yeni bir pozisyon elde edebilir daha güvenli bir gelişme içine girebilirsiniz. Düşmanca davranışlarına maruz kaldığınız kişiler tam anlamı ile bir çok konuda yenilebilir ve hayatınızda neden oldukları olumsuzluklar ile birlikte yaşamınızdan çıkıp gidebilirler.

Siz özel ya da resmi bir kurumda çalışan bir Koç burcu mensubuysanız, yöneticilerinizden gelecek destekle bulunduğunuz konumdan daha ileri noktalara gelebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay hukuki konularda sorunlarınızı önemsemeli ve hiç bir şeyi önemsiz görmeden hareket etmelisiniz. 17 Ekimden itibaren işlerinizde başarılı olacaksınız ve tüm çabalarınız karşılık görmeye başlayacaktır sizler için.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün transit geçişi ise gizliliğe önem vermeniz hukuki ve resmi işleri önemsemeniz için uyarıyor sizleri. İş yerinizde engellerle ve iş arkadaşlarınızın düşmanlıkları ile karşı karşıya kalabilir hazırlıksız yakalanmanın dezavantajları ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Haksız eleştiriler ve hiç beklemediğiniz kişilerden gelecek zararlar sizler için telafisi zor olaylara neden olabilir dikkatli davranın.

5 Ekim saat 21:40 Burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Bu enerji ile birlikte hayatınızda ne için savaşmanız gerektiğini akıllıca seçmelisiniz. Öfke ile hareket ettiğiniz her şey size geri dönebilir. Nerede nasıl ve ne şekilde hareket etmeniz gerektiğinizi belirlemeli ve şiddetli öfkenizi hırsınızı kontrol altında tutmaya gayret etmelisiniz. Hayatınızın her noktasında eşitlik, adalet, özgürlük ve barış gelmesi arzusundaysanız başkalarının huzurunu bozmamaya da özenli olmalısınız. Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay sizler için kişisel bir devrim niteliğinde olacaktır. Şimdi Savaşçı ruhunuzu öfke ve hırsın ateşinden arındırmalı ve huzurlu bir hale getirmek için çabalamalısınız. Düşmanların şimşeklerini üzerinize çekmek yerine kendi merkezinizde kalmalı şikayetçi olduğunuz dünya düzenine iyilikler ile sevgi ile güzellikler katmaya paylaşmaya paylaştıkça büyüyen güzelliklerin içinde olmaya odaklanmalısınız.

19 Ekim saat 22:12 Karşıt burcunuz Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu enerji sizleri bir öfke topuna dönüştürebilir. Haklı olduğunuz konular da bile takındığınız tavır yüzünden yaşamsal alanlarınızın tamamında iletişimle ilgili sorunlar yaşayabilir, yanlış anlamalar ve bunun yansıması kavgalar içinde bulabilirsiniz kendinizi dikkatli davranın. Terazi yeni ayı ile konuşmayı bir yana bırakmalı ve , daha çok dinleyip anlamak için çabalamalısınız ayrıca sizler için ev ve araç lar ile ilgili kaza enerjisi yükselebilir, bu nedenle dikkatli ve kontrollü olmanız yararınıza olacaktır.

Hint Astrolojisine Göre Ekim Ayı

Ayın ilk günleri her şeyden sıkılabilir saldırgan ve takıntılı davranışlarınız ile yakın çevrenizde bulunan kişiler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutumunuzu bir an önce dengelemeli ve altından kalkamayacağınız ifadeler de bulunmamalısınız. Bu ay öğrenme ve yükselme açısından şanslı enerjiler hakimken bu konularda çaba göstermelisiniz. Bu ay Mide yüz ve baş bölgeniz ile ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

17 Ekim 2017’den sonraki dönem, kendi çabalarınızın ilerlemesini yaşayacağınız enerjileri getirecek sizlere. Kariyerinizde, dinamik tutumunuzdan dolayı büyüme ve istikrar hakim olacaktır. Satürn 26 Ekim 2017’de doğum haritanızda sekizinci evden 9. eve doğru ilerliyor, bundan sonra biraz daha fazla rahatlama bekleyebilirsiniz her konuda. Özel hayatınızla ilgili kararlar alırken kızgınlık ve öfkeden kaçınmalısınız. Bununla birlikte, bazı sağlık komplikasyonları ile karşılaşabilir mide ile ilgili tıbbi bir müdahale geçirebilirsiniz..

Ekim ayının en iyi günleri: 6, 15, 24 Ekim
10-08-2017, Saat:09:19 AM


Bu Konudaki Yorumlar
Koç Burcu ♈ Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar, Sağlık Bu ay boyunca bireysel olarak sağlık sorunları - Yazar: oksijen - 10-08-2017, Saat:09:19 AM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live