Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ismail yk 2009 yeni albümü ne zaman çıkıyor ?
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator

Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Rep Puanı: 6
Genç ve dinamik sanatççı İsmail YK geçen akşam katıldığı Ebru Kıpçak yönetmenliğindeki “Duru Muhabbetler” pr
Genç ve dinamik sanatççı İsmail YK geçen akşam katıldığı Ebru Kıpçak yönetmenliğindeki “Duru Muhabbetler” programında Nükhet Duru‘nun konuğu oldu.

Duru Muhabbetler’e ayrı bir renk katan ismail yk 2009 yılında çıkaracağı albümün de müjdesini verdi.
Normalde 2 yılda bir albüm çıkartan İsmail YK, bu sefer 2 yıl bekleyemeyceğini ve 2009 yazına doğru yeni bir albüm daha çıkaracağını söyledi.

“Aşık Veysel şimdi yaşasaydı, elektronik bağlama kullanırdı” diyerek zamana uygun şarkılar yaptığından ve bu bağlamda “bombomba.com”, “bas gaza” ve benzeri şarkıları yazdığını anlatan İsmail YK yeni albüm de farklı denenmemedik yeni şeyler bulunduğunun da ip ucunu verdi.

Bu arada İsmail YK‘nın şimdiki genç kuşaklar için, bizim gençlik yıllarımızdaki Michael Jackson‘ın yerini almış olduğunu gözlemlediğimi belirtmeden de geçemeyeceğim.
06-18-2009, Saat:11:22 PM
dj_eray Çevrimdışı
Account not Activated

Yorumları: 1
Konuları: 0
slm ben bu siteye yeni katıldım.
slm ben bu siteye yeni katıldım. slmmmmmmmmmm slmmmm slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
01-07-2010, Saat:06:09 AM
Lina Çevrimdışı
Account not Activated

Yorumları: 1
Konuları: 0
Albüm Çıkartıyorr Çıkartmasına Amaa Çıkarttığı Albüm Bi Öncekinin Benzeri Oluyoo...
Albüm Çıkartıyorr Çıkartmasına Amaa Çıkarttığı Albüm Bi Öncekinin Benzeri Oluyoo...
01-23-2010, Saat:06:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live