Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anneler günü sms mesajları...
canýmablam Çevrimdışı
Administrator

Yorumları: 2,681
Konuları: 0
Rep Puanı: 3
» DüN SANA KIZDIKLARIMI BUGüN BEN YAPIYORUM ANNE. ÇüNKü ASLINDA SENiN KüÇüK BiR KOPYANIM. UMARIM SENiN KADAR SEVGi DOLU
» DüN SANA KIZDIKLARIMI BUGüN BEN YAPIYORUM ANNE. ÇüNKü ASLINDA SENiN KüÇüK BiR KOPYANIM. UMARIM SENiN KADAR SEVGi DOLU OLURUM..

» MEĞER DiLiMDEKi VE BEYNiMDEKi EN GüZEL KELiME SENiN ADINMIŞ. SANA HER SESLENiŞiMDE YA ACIM DiNiYOR YA DA SEVGiM COŞUYOR. ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN.

» SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GiDERSEM GiDEYiM IŞIĞININ ALTINDA SEVGiNLE UYUDUM. DOĞRU YOLU BULDUM. SENi SEVİYORUM ANNE.

» ANNECiĞiM, BiR GüNüMDE DEĞiL HER GüNüMDESiN. ANNEM OLMAN DüNYADAKi EN BüYüK ŞANSIM, iYi Ki VARSIN. ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN

» BU DüNYADAKi EN GÜVENLi SIĞINAĞIM SENiN KUCAĞIN. BENiM ANNEM OLMAN BU DÜNYADAKi EN BüYüK ŞANSIM. SENi SEViYORUM

» FEDAKARLIK, SEVGi, SABIR VE GÜZELLiK NE DEMEK TARiF ET DERLERSE; ANNEM DERDiM

» YÜREĞiNDEKi SINIRSIZ SEVGi VE SABIR iCiN ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM ANNECiĞiM... ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN!

» MESAFELER UZAK OLSA DA YüREĞiM HEP SENiNLE CANIM ANNEM... ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN!

» KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM.. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

» BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

» BENIM ICIN HERSEYE KATLANAN, HER ZAMAN YANIMDA OLAN, DEGERI BICILEMEYEN DUNYANIN EN GUZEL ANNESINE … ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.
09-14-2006, Saat:12:16 PM
HaTToR1HaNzO Çevrimdışı
OzaN°²²
**

Yorumları: 24
Konuları: 0
Rep Puanı: 0
[quote=canımablam] » MEĞER DiLiMDEKi VE BEYNiMDEKi EN GüZEL KELiME SENiN ADINMIŞ. SANA HER SESLENiŞiMDE YA ACIM DiN
canımablam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:» MEĞER DiLiMDEKi VE BEYNiMDEKi EN GüZEL KELiME SENiN ADINMIŞ. SANA HER SESLENiŞiMDE YA ACIM DiNiYOR YA DA SEVGiM COŞUYOR. ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN.
eyvallah aplacım sağol ..!
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3374/manroesi6cv4.gif[/IMG][/URL]
02-09-2007, Saat:08:10 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live