Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap umutur! UMUDUMUZ olurmusunuz?
canımablam Çevrimdışı
Administrator

Yorumları: 5,810
Konuları: 5,314
Rep Puanı: 5
Ben Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Güzelli Köyü İlköğretim Okulunda çalışmaktayım. Okulumuzda 1 anasınıfı ile 3 ders
Ben Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Güzelli Köyü İlköğretim Okulunda çalışmaktayım. Okulumuzda 1 anasınıfı ile 3 derslikte 1-5 sınıflarda 197 öğrenci, anasınıfında 51 öğrenci ile toplam 243 öğrenci eğitim görmektedir. Öğrenciler okulumuzda 5. sınıfı bitirdikten sonra yatılı ilköğretim bölge okullarında eğitimlerine devam edebilmektedirler.

Sizlerden çok şey istiyoruz: KİTAP

Çocuklarımızın dünyayı daha iyi kavraması ve özgür düşünen bireyler halinde yetişebilmesi için eğitimin yanında okuma araştırma yapmaları gerektiğine inanıyoruz. Bir çocuk için bir kitap hayat demektir. Bundan kaynaklı olarak var olan okul kütüphanemizi zenginleştirmek ve renklendirmek için bir kitap toplama kampanyası ile sizlere sesleniyoruz “çok şey istiyoruz: KİTAP”

Yağmura susayan toprak gibi kitaba susayan bu yavrularımızın susuzluğunu dindirecek olan da siz kitapseverlersiniz. Biliyoruz ki siz bu sese kulak vereceksiniz. Ve desteğinizi esirgemeyeceksiniz. Kitaplarınızı aşağıdaki adresimize bekliyoruz.

İhtiyaçlarımız:

Hikaye kitapları (1-5 sınıf) Roman, bilim çocuk, bilim teknik, national geografik, atlas gibi süreli yayınlar; kırtasiye malzemesi (Defter, kalem, tebeşir, A4 kağıt); anasınıfı malzemeleri (oyuncak oyun hamuru v.b.)

Yapacagınız her yardım bu çocukların eğitimine ve hayatına katkı sağlayacaktır. Yapacagınız yardımlar için şimdiden teşekkürler ederiz.

Mehmet YALÇIN
Müdür Yetkili Öğretmen

Telefon : 05367929885

Web Adresi: http://guzelli. meb.k12.tr/

E-mail Adresi: guzellikoyu@ hotmail.com

Adres: Güzelli Köyü – Güroymak/Bitlis

Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü:0(434) 511 27 20
12-24-2009, Saat:11:27 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live