Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel evleniyor
marmara Çevrimdışı
Junior Member
**

Yorumları: 31
Konuları: 27
Rep Puanı: 0
HT Magazin'e yaptığı açıklamada "Evliliği seviyorum. Her an evlenebilirim" diyerek evliliğe sıcak baktığını ifade eden ü
HT Magazin'e yaptığı açıklamada "Evliliği seviyorum. Her an evlenebilirim" diyerek evliliğe sıcak baktığını ifade eden ünlü reklamcı Ali Taran'ın cuma günü Bodrum'da şarkıcı ve köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'le evleneceği iddia edildi. Ayaklıgazete'nin haberine göre, Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel, cuma günü Bodrum'da kiraladıkları villada gizlice nikah kıyacak. Yılmazel nikahta Vakko imzalı gelinlik giyecek....
06-29-2011, Saat:06:41 AM
marmara Çevrimdışı
Junior Member
**

Yorumları: 31
Konuları: 27
Rep Puanı: 0
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyormuş. Bende Acun'la evlenirim o zaman. Ayşe Özyılmazel Ali Taran'la evlenince ş
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyormuş. Bende Acun'la evlenirim o zaman.

Ayşe Özyılmazel Ali Taran'la evlenince şarkı söylemeyi "profesyonel" anlamda bıraksın. "Hobi "olarak eşine söylesin yalnızca lütfen.

Ali TARAN & Ayşe ÖZYILMAZER evlensin tamam... Türkiye bunu kaldırır... Ama çocuk yaparlarsa bırakır kaçarım buraları.

Ali Taran Ayşe Özyilmazel'le evleniyomuş, Esra Erol mu ayarliyo lan bu ne biçim çift

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel evleniyormuş lan. Oha. Kafama odun yemiş gibi oldum.

mantıklı düşünürsek; ali taran ve ayşe özyılmazel evleniyorsa ben de adriana lima ile evlenebilirim.

Ayşe Özyılmazel, Ali Taran'ı Benjamin Button sanıyor.

"Ali Taran is in a relationship now with Ayşe Özyilmazel" bunu beğen!

ayşe özyılmazelle ali taran üremesn diye taksimde toplanp bir çare bulalm kanımca yeni nesil nükleerden sonra 2 büyük tehlikeyle karşı karşya

Şok! Şok! Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyorlarmış.Ali Taran kesin sihirbaz Aref'den yardım almıştır.

Ali Taran Ayşe Özyılmazel de alerji yapmamış demekki üzüldüm lan adama.

Ali Taran ve Ayşe özyılmazel evlenir.. Çocukları Neco'ya benzer İşallah.

Bir Ali Taran Klasiği.. Başrolde ise Ayşe Özyılmazel.

‎ Ali Taran 1952, Ayşe 1979 doğumluysa, Ali Taran'ın kızı Burçak 1972, Ayşe'nin babası Neco 1948 doğumluysa! Bu havuz kaç saatte dolar?

yil 1974 kibris baris harekati icin parola ayse tatile cikti yil 2011 ayse evleniyor

hasmet'e ayse evleniyor haberini kim soyleyecek bende cebi var son dakika gecsem mi

yeteneksizsiniz ali taran bey kanserli esi bosayip citir ayse ile evlenmek size de bu yakisirdi

Ali Taran Ayşe Özyılmazel ile ilgilendiğini borsaya bildirdi. Yeni gelinin ev isleriyle ilgilenip ilgilenmeyeceği ise merak konusu

Ali Taran 1952 doğumlu Ayşe Özyılmazel 1979. Ali Taran'ın kızı Burçak 1972 doğumlu...Ali Taran'ın Bakacağı 2Tane Kızı Oldu :)

Ali Taran'la evlenecek Ayşe Özyılmazel'i anlatmak için küçük bir diyalog: -Neci o? +Babası Neco.

Ali-Ayşe (ilkokul fişi- CinAi vs olur) Taran-Özyılmazel (Tarane-Tarantula benziyo, öteki başta 'Öz' sonda 'El') siz yapın ben yola çkıyorum

Ali Taran; Ayşe Özyılmazel'den 27 yaş büyük, Ayşe Özyılmazel'in babası Neco'dan 4 yaş küçük ise musluk boş bir havuzu kaç saatte doldurur?

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran'ın evleneceğini duyan Rahmi Koç uyardı; "sakın çocuk yapmayın, hayat çok pahalı."

tek evet ile Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel'i evliliğe doğru uğurluyoruz - yeteneksizsiniz

Ali Taran Hülya gösterip Ayşe vurdu

Ooof sizene Ayse ozyilmazel'le Ali taran'dan yaa tasasi sze mi kaldii isteyen istedigiyle evlenir sizn gibi bos beleslerde yorum yapip durur

Ali taran'la ayse arasindaki yas farki olabilir. Anlasmislar, bize bisey demek dusmez

1979 Doğumlu Ayşe Özyılmazel 1952 Doğumlu Ali Taran ile evleniyormuş. Mutlu olsunlar düğün hediyesi olarak Terazi göndereceğim.

ali taran ve ayşe özyılmazel. Maksat trending topicse türkler girsin.

Ayşe Özyılmazel şarkısın da 'Aşkım,fırfır aklım' derken Ali Taran'ı mı kastediyormuş yani...

AYŞE ÖZYILMAZEL HANİ ŞU BABASI NECO'YU KENDİSİNDEN KÜÇÜK BİRİNE AŞIK OLDUĞU İÇİN SUÇLAYAN KİŞİ DEĞİL MİYDİ? ALİ TARAN? ALLAH'IN SOPASI YOK!

ayşe özyılmazel ile ali taran evleniyormuş.. yeni fişler: -Oha Ali oha. -Çüş ayşe çüş

Kanser hastası karısını bırakıp, Ayşe Özyılmazel'le evlilik hazırlıkları yapan Ali Taran..Türkiye'nin yeteneği Sen'mişsin de haberimiz yok..

Ayse ozyilmazel ve ali taran gundemi baya bi mesgul eder tebrikler :)

Ali Taran & Ayşe Özyılmazel. Hani yorum yapmaya gerek yok "aliyle ayşe" düşüncesi komik.

Koşun! "Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel evleniyormuş"lu twit sezonu açılmış.
06-29-2011, Saat:06:44 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live