Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Mayıs Ayı Burç Yorumları ( Koç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak,Terazi,Akrep.
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#1
[b]KOÇ[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür burcunuzda düz il
KOÇ

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür burcunuzda düz ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin ifade edeceksiniz. Ancak ilişki söz konusu olduğunda, partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkide bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Koçlar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, insanlar üzerinde maddi ve manevi etkili olmak ve kazançlı çıkmak isteriz. Bizi sıkıştıran, zorlayan parasal veya ilişki sorunlarını riskten uzak bir şekilde halletmemiz gerekebilir. Önce kendi durumumuza bu sıkışıklıktan kurtulmak için kendi gücümüze bakarız. Yetersizse, o zaman bir şekilde başkaları yoluyla halletmeye çalışırız. Burada önemli olan görüşme veya girişimlerde akıllıca davranmak, aceleye getirmeden nasıl bir çıkış yolu bulabiliriz, onu düşünmektir. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve Neptün ile yaptığı görünüm yanılma, yanlış karar verme, hayali düşünmeye neden olabilir. Onun için bir problemi halledeceğim diye kendinize yeni bir sorun çıkarmayın. İyice araştırın, öğrenin, doğrusunu eğrisini tartın, aceleci olmayın. Size destek olacağını söyleyen kişiler ne kadar sözünde duran insanlardır buna dikkat edin. Ben bu Dolunayda probleminizi halledeceğinizi bir şekilde üstesinden geleceğinizi söyleyebilirim. Merkür burcunuzda ilerliyor ve Satürn ile yapacağı görünüm, yolculuk, girişim, görüşmeler, miras, hukuk, ticaret, eğitimle ilgili konular bu Dolunayda etkilidir. İki hafta sonraki gelişmeler, sizi rahatlatıcıdır. Biraz önce yazdığım gibi, aceleci değil hesabınızı iyi yaparsanız arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Koçlar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, sağlamlık, üretime dönük düşünme yönünde olumludur. Kıymetli olanı isteriz. Ancak bir o kadar da güvenmek ve uzun vadeli kılmaktan yanayızdır. Kalite, başarı, standartlarımızı yüksek tutma arzusu, sevdiklerimiz ve kendimizin rahatlığı, huzurlu bir yaşam, emin adımlarla ilerlememizi sağlayan bir iş, tutumluluk bu dönemin etkileri arasında yer alır.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu geçiş genelde yakın çevremizle olan aktif bağlantı, girişkenlik, tanışmak, kendimizi ifade etmek, canlanmak tarzında bir yansımadır. Bir yandan da özgür olmak isteriz. Yeni biriyle tanışmaya hazır bir halimiz vardır. Hatta bir hayli hızlı davranırız. Ancak unutmayalım Bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Zihnimiz maddi kazanç, biriktirme, güvenli bir yaşam gibi olgulara odaklı çalışıyor. Piyasanın durumu, mevcut şartlarımız, elimize geçen ve bütçemiz konusunda dikkatli ve ölçülü hareket edeceğiz. 7 Haziran sonrası yolculuk, haberleşme, iletişimde enerjiniz gayet yüksek ve olumlu yönde gelişir.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Koçlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, hem güçlü şekilde kendinizi ifade etmenizi hem de çevrenizle bilgi alışverişinde bulunmanızı sağlıyor. Hedefe yönelik ve kazanç elde etme amaçlı girişimler için, bu Yeniay gayet olumludur. Eğitimden, ticarete ve yakınlarınızla olan bağlantınız ve aşk hayatınıza kadar geniş bir alanda arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, maddi konular gündem maddenizde yer alacak. Elinizdekine sahip çıkmayı, paranızı uzun vadeli yatırıma yöneltmeyi ve dikkatli şekilde hesabınızı yapmayı işaret eden bu Yeniay, kaliteli olanın tercih edilmesini sağlıyor. Kardeşlerimiz, çevremizle bağlantımızda, iş hayatı, para, çocuk, aşk, yolculuk gibi konular önemli bir yer işgal edecektir. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, becerilerimizi sergileme, ifade etme son derece önemli bir yer tutuyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız. Bu Yeniayda problemle uğraşmak arzumuz pek yok. Kendimizi mutlu etmeyi, arzu ettiğimiz şeyleri yapmayı tercih edeceğiz. Bir başka görünüm, bu Yeniayın girişimci ruhunu bir hayli vurguluyor. Ciddi anlamda işinize sarıldığınızda ve hedefinizi belirleyip ona göre ilerlediğinizde başarılı olabilirsiniz. Zirveye çıkmak hiç de zor değildir. Yeter ki, bunu gönülden isteyin. Bir tek dikkat edeceğiniz nokta, iş ilişkilerinde zaman ve şartlara göre hareket etmenizdir. Çünkü iş hayatı ciddiyet ister ve yeri geldiğinde esnek olmayı gerektirir. Riskli hareket ve kararlardan uzak duralım.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-12-13-17-18-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-14-15-28
Aşkta En Şanslı Günler : 2-3-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 24

Yeniay : 21-22-23 (Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 6-7-8-9 (Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:52 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#2
[b]BOĞA[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz
BOĞA

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu geçiş bazı günler gerginliğe neden olabilir. Boğa'ların olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim. Kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken sadece kendi işimize gelecek şekilde ele alabiliriz. Buna dikkat etmek lazım.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Boğalar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, ilişkimizi ilgilendiren konular üzerine odaklanarak eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla aramızdaki dengeyi sağlamamız gerekiyor. Burada inatlaşmalar, birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmak yerine duruma iyi bakmak gerekiyor. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve maddi açıdan da duruma bakmak gerekiyor. Hele ki konu, iş ortaklığı ise bu çok daha etkili diyebilirim. Çünkü bağlar koparsa veya bir taraf diğerini yanıltacak şekilde hareket etmişse veya siz hesabınızı bilmemişseniz, bu Dolunay çiftleri ve ortakları karşı karşıya getirebilir. Sözgelimi ortağınız veya eşiniz sizin işinize karışabilir veya şunu şöyle yapalım diyebilir. Siz de aynı şekilde kendi isteklerinizi dayatırsınız. Sonuçta bir gerilim yaşanabilir. Oturup konuşmak yerine, inatçı davranmak huzur kaçırır. Bu Dolunay karşıt burcunuzda oluştuğu için, karşılıklı güven ve çıkarların gözetilmemesi hali söz konusudur. Evlilik, boşanma, miras, yatırım veya hukuki davalarda tarafların birbirine kızgınlıkla, yanıltıcı veya hakimiyetçi sözler sarf etmesi mümkündür. İlişkilerde, çiftlerin birbirine dürüst davranmaları, gizli saklı hareket etmemeleri gerekir. İki hafta sonra İkizler burcunda oluşacak Yeniay, maddi konuları öne çıkartıcı ve meseleleri halletmek için harekete geçiricidir.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Boğalar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-burcunuzda ilerleyecek. Kişisel özelliklerimiz, hayatı ele alış biçimimiz, yeteneklerimiz, sağlığımız, fiziksel rahatlığımız gibi konular üzerinde zihnimiz sağlamlığı, uzun vadeliliği önemseyecek. Bu zaten Boğalar için her zaman geçerli olgulardır. Yaş tahtaya ayak basmaktan hoşlanmadığı için dikkatli ve tedbirli düşünmeye çalışırlar. İletişiminiz gayet kendinizden emin şekilde olacağı için, kimsenin kafasında soru işaretleri bırakmazsınız. Aynı şekilde de bunu insanlardan beklersiniz. Sakin ve pratik şekilde durumunuza bakarsınız.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek ve bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar burcunuzda ilerleyecek. Bu aslında gayet iyidir. Maddi kazanç-kayıp ilişkisini gayet olumlu şekilde ayarlarsınız. Artı ve eksileriyle duruma bakarsınız. Bir karar vermeden önce olur ve olmazları ölçüp tartarsınız. Kafanızı bir şey karıştırmaz. Garantili, belgeli uzun ömürlü ürünleri tercih edersiniz. Alım-satımda hem piyasanın durumuna bakarsınız hem de uzun vadeli düşünürsünüz. Kime ne vereceğiz kimden ne alacağız kontrolünü iyi yaparsınız. 7 Haziran sonrası iki ayrı yerden kazanç getirici fırsatlar karşınıza çıkar. Elinize geçenin bir miktarını ayırınız diğeriyle ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Zeki ve kurnaz şekilde paranızı yönlendirirsiniz.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Boğalar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, maddi açıdan tutarlı ve dikkatli şekilde hareket etmenin önemini vurguluyor. Para kazanmak amaçlı düşüneceksiniz. Dışarıda bir girişimde bulunurken aklınızda hep garanti olgusu yer alacak. Çünkü Yeniayın yöneticisi Merkür, burcunuzda ilerliyor. Her ne kadar inişli ve çıkışlı bir bütçeniz olsa da, bugünlerde her şeyi hesaplıyor ve attığınız adıma, konuştuğunuz insanlara dikkat ediyorsunuz. Çünkü artık ne alacağınızı ne vereceğinizi bilmekten yanasınız. Evet belki harcama meyliniz var. Ancak yerine koyabileceğiniz paraya göre hareket etmeyi bilmektesiniz. Bu Yeniay size bu konularda destek veriyor. Yeter ki, mantıklı düşünmeyi bilelim. Ek kazançlar bu Yeniayda mümkündür. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Bu biraz da kendinizi iyi hissetmek, moralinizi yükseltmek içindir. Ancak yine de, nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Dünyanın türlü hali var cümlesi bu Yeniayda Boğaların dilinde olacak. Yeniayın bir başka görünümü, özellikle enerjinizi doğru anlamda kullanmanın, gizli saklı davranan kişilere karşı dikkatli olmanın ve sağlığınıza özen göstermenin gerektiğini vurguluyor. Sizi sinirlendiren, yoran, mantığınıza, hayat görüşünüze uygun olmayan kişiler nedeniyle yalnızlığı tercih etmektesiniz. Bu Yeniayda kendinize özen gösteriniz. Çünkü hiç kimseyi değiştiremeyiz.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 1-5-14-15-19-20-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-9-10-17-18-30
Aşkta En Şanslı Günler : 5
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 26

Yeniay : 23-24-25 (Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 9-10-11
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:53 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#3
[b]İKİZLER[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda
İKİZLER

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili İkizler 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatımız, sağlığımız, günlük uğraşılarımızla ilgili konularda etkilidir. Bir amaç ve hedef tayininde bulunarak ayağa kalkmaya, toparlanmaya çalışmalıyız. Derinlemesine düşünmemiz, neler yapacağımızı belirlememiz gerekiyor. Böyle yapmadığımızda verimli olmamız mümkün değil. Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve Neptünle yapacağı görünüm, kariyer hayatımızı yakından ilgilendiriyor. Hayalci ve hiçbir anlamı olmayan işlere girişmemeli ve yeteneğimize uygun işler ve projelere yönelmeliyiz. Onun içindir ki, önce sağlığımıza önem vermeli, kendimize özen göstermeli ve işimize gücümüze sahip çıkmalıyız. Girişimcilik yönümüz gayet olumludur. Yeni iş ortakları veya güçlü kişilerle iletişimde bulunabiliriz. Karşımıza, bizim projemizle ilgilenen kişiler çıkabilir. Bir iş arıyorsak, bir dostumuz veya başka biri teklifte bulunabilir. Siz yeter ki, azimli ve kararlı olun. Yapıcı çözümlere açık olun. Pes edip, şikayet etmek yerine, girişimci olup araştırın, soruşturun ve kendinize güvenin. İki hafta sonra burcunuzda doğacak Yeniay, size olumlu yönde kapılar açıcıdır.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili İkizler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Parasal konular üzerinde düşünmek, zihninizi rahatlatmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmak, gerekirse konuşmak için uygun günlerdesiniz. İşe yarar ve kazandırıcı olan bilgiye ulaşma arzunuz kendi içinizde bir hayli yükselir. Bir şeyleri anlamaya, algılamaya, bundan ne yarar elde edebileceğimizi düşünmeye başlarız. Çoğunlukla uygulanabilir, pratik olan işleri tercih edersiniz. Fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan her türlü konuya özel önem vererek zamanınızı geçirirsiniz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında burcunuzda seyredecek Güneş sizler için yeni bir yaş, yeni bir sayfa açmak, yeni dilekler, kararlar demek. Genel olarak bu süreç, bilgilenmek, aktif hareket etmek, konuşmak, yazmak, çevrenizle iyi ilişkiler geliştirmek sizin için önemli hale geliyor. Pozitif ve arkadaşça tutumunuzla, yaşıtlarınıza göre genç görünümünüzle hayranlık uyandırırsınız. İyimsersiniz ve ideallerinize uygun kişilerle bir arada olup, liderlik edebilirsiniz. Bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Ne kadar aktif olsanız da, güven sizin için önemli olacak. çabucak birine aşık olmayacak, arkadaşınız yapmayacaksınız. Sırlarınızı saklayacak, kendinizi sağlama alacaksınız. 7 Haziran sonrası işlerinizi kolaylıkla yürürlüğe koyabileceksiniz. Çevrenizle iletişiminiz güçlenecek, insanlarla haşır neşir olacaksınız.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili İkizler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde burcunuz üzerinde doğacak Yeniay, yüreğinizi bir çocuk gibi kıpır kıpır bir heyecanla dolduruyor. Hayatın eğlenceli tarafına odaklanıyoruz. Konuşmak, ilgi odağımızda olan konulara eğilmek, bilmek, öğrenmek isteyeceğiz. Ancak hedefsiz değiliz. Çünkü Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Yeri geldiğinde kendi dünyamıza çekilip, huzuru da önemseyeceğiz. Zihnimiz bazen bir mesele üzerinde odaklanacak ve onu mantıklı şekilde ele almamızda bize eşlik edecek. Bu Yeniayın özünde geçmişin hesabı da gözden geçirilecek. Neler kaybettik, neler kazandık. Nereden nereye geldik. Bunları ancak bize çok yakın kişiler bilecek. Hani yüzümüz güler de, içimizdekini pek kimse bilmez ya. İşte böyle de bir halimiz var. Güzelleşmek, bakım, imajımız için yeni bir şeyler düşünebiliriz. Değişiklik istiyorsak, bize en yakışanı, en gerekli olanı tespit edeceğiz. Yeniayın görünümleri, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşım yönünde etkilidir. Yeni bir şeyler deneyimleme, gidip yerinde görme, merak ettiklerimize ulaşma arzumuz yüksek olacak. Çevremizdekiler bizimle sohbet etmekten, farklı yönlerimizi keşfetmekten hoşlanabilirler. Belki de uzun zamandır görmediklerimizi ziyaret ederiz, onlarla ilgileniriz. Bu onları mutlu edicidir. Ticaret, eğitim, kazanç gibi konulara ilgi duyabiliriz. Bu Yeniayın bir başka görünümü borç-alacak yönünde önemlidir. Kime güveneceğimizi, kimlerle el sıkışacağımızı bilelim. Uzun vadeli düşünelim. Riskli yatırımlardan kaçınalım. Uzun vadeli olanı tercih edelim. Hukuki haklarımızı bilelim.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-17-18-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 5-12-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler : 7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-28

Yeniay : 25-26-27 (Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 11-12-13-14 (Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:54 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#4
[b]YENGEÇ[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda
YENGEÇ

1-7 MAYIS ARASI

3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecektir. İş hayatınızda aktif düşünme, hızlıca hareket etme ve gerginlikten uzak durmanızda yarar var. Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancak çoğu zaman gergin konuşmalar söz konusu olabilir. İş hayatında tartışmalardan uzak durmamızda yarar var. İş girişimlerinde özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız iyi olacaktır.

8-14 MAYIS ARASI

Sevgili Yengeçler 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, aşk hayatımız, maddi konular, kariyerimizden sosyal hayatımıza kadar önemli konularda derinlemesine düşünmemizi gerektiricidir. Tabii ki özelimiz bizi ilgilendirir. Duygu dünyamızdaki gelgitler, bizi zorlayan durumlarla baş edebilmemiz için öncelikle sakin olmamız gerekir. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor. Bir şeylere tam olarak güvenmekte veya keyif almakta zorlanıyoruz. Aşkta tutkuluyuz, çocuklarımızla ilgili konularda hassasız. Geleceğimizi önemsiyoruz. Plan ve projelerimizi başarılı şekilde yürürlüğe koymak için araştırıyoruz, soruşturuyoruz. Endişelerimiz olması doğaldır. Fakat pes etmek veya gergin tepkilerde bulunmak yerine, akıllıca hareket edersek hem endişelerimizden kurtuluruz hem de doğru bir adım atarız. Görünümlere baktığımızda bu Dolunayda paramızı dikkatli harcamak, hesabımızı bilmek önemli. Nereye ne verdiğimizi, aldığımızı bilmezsek zor durumda kalırız. Duygusal açıdan da, ilişkimizi gözden geçirelim. Bir sorun varsa bunu iki yönlü ele alalım ancak sinirlenmeden çözümüne bakalım. Özellikle bugünlerde yanlış bilgi, dedikodu, her duyduğumuzu inanmak yerine, meseleleri iyice öğrenelim. İşlerimizi planlı yapalım. Sağlığımıza önem verelim.

15-21 MAYIS ARASI

Sevgili Yengeçler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Maddi güvence sağlayan hedef ve işlere yönelerek, dikkatlice düşünüp karar verebilirler. Eşiniz, iş ortağınız veya başkalarıyla sağlamlık olgusunu merkez alarak bağlantılarda bulunabilir, görüşebilirsiniz. Emniyet ve huzur duygusu bir Yengeç için her zaman önemlidir. Merkür-Boğa burcu geçişinde de, bunu size hissettiren kişi ve işlere yönelmeyi tercih edersiniz. Günlük olayları pratik ve gerçekçi bir şekilde analiz edebilir, size gerekli olan verileri toplayabilir, ekonomik şekilde hareket ederek, hedefinize nasıl ulaşacağınızın hesabını yapabilirsiniz.

20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve yöneticisi Merkürün Boğa burcunda ilerlemesi, hangi konuda olursa olsun, kesin emin olmadığınız işlere adım atmayacağınızı işaret ediyor. Güven, istikrar, kazanç ve uzun ömürlülük sizin için kıymetli olacak. Hangi yöntem, hangi yol daha uzun vadeli olur, hangisi kökleşir, hedefe nasıl varabiliriz diye düşüneceğiz. Ekonomik düşüneceğiz. 7 Haziran sonrası, önemli proje ve planlarınızı, fikirlerinizi kendinize saklayacaksınız. Bazı meseleler sizi huzursuz edebilir. İstemeden de olsa dışa yansıtmadığınız tepkiyi kendinize yöneltirsiniz. Dedikodu, düşmanlık, gizli maceralara karşı dikkatli olunuz.

22-31 MAYIS ARASI

Sevgili Yengeçler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, tam emin olmadığımız hiçbir şeyi dış dünya ile paylaşmak istemeyeceğinizi işaret ediyor. İyice bilene, anlayana, görene ve keşfedene kadar pek duygularınızı belli etmezsiniz. Bu biraz da şartlar nedeniyle olabilir. Bu Yeniayda, özellikle plan ve projelerimiz üzerinde çalışabiliriz. Suskunluğumuz biraz da bundandır. Şöyle bir bakarız, neler eksik ve neler tam olarak içimize sinmiyor. Duygularımız inişli çıkışlı olsa da, kimin dost, kimin düşman olduğunu anlayacak aklımız var. Zihnimiz sağlam, güvenilir ve doğru olanı tespit edebilir. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için bize güven olgusunun, ayaklarımızı sağlam yere basmanın, kalıcı hedef belirlemenin kıymetli olduğunu düşündürüyor. Biz de başarılı olmak için hazırlanıyoruz. İstiyoruz ki, öyle bir şeyler yapalım ki, hakikaten kazandırıcı olsun. Yeniayın görünümleri, işte bu hazırlığın işaretçisi olabilir. Para çok önemli. Kazanmak ve günümüz dünyasında başarının kriteri sayılan paraya kavuşmaktan yanayız. Son zamanlarda özellikle bu olmazsa olmazımız. Yeniay bize, kendine güven, asla geri çekilme, inandığın yolda ilerle ve parana sahip çık. Çünkü sen de biliyorsun ki, parasız hayat zor. Yeniayın bir başka görünümü dikkat çekici. Özellikle kariyer ve ilişki konularında biraz sorunlarımız var. Dışarıdaki dünya veya bazen en yakınımızdaki kişi nasıl da bizi yoruyor. Bu yüzden belki, sevgimizi göstermekte veya birilerini anlamakta güçlük çekeceğiz. Ancak mutlaka gerçekçi olmamız gerektiğini bu Yeniayda bileceğiz.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-19-20-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 7-8-14-15-22
Aşkta En Şanslı Günler : 9-10
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 2-3-30

Yeniay : 1-2-27-28-29
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:55 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#5
[b]ASLAN[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda dü
ASLAN

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Aslanlar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, ailemiz, iş hayatımız, finansal konular, plan ve projelerimiz üzerinde etkilidir. Eğer çok iyi odaklanırsak, kimlerle temasa geçeceğimizi düşünürsek bugünkü yorgunluğumuza değecek sonuçlar alırız. Odaklanmalı, bir hedef belirlemeli ve doğru analizde bulunmalıyız. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve size iki ayrı proje veya işle ilgili fırsatları getiriyor. Belki şimdi yoruluyor hatta zorlandığınızı düşünüyorsunuz. Fakat önümüzdeki iki hafta sonra oluşacak Yeniay, arzu ettiğiniz gelişmelerin işaretçisi olacaktır. Bu Dolunayda dikkat edeceğiniz husus, finansal anlamda hesabı bilmenizdir. Kredi ile borçlanmak, iş yapmak, ev satın almak, özel harcamalarda bulunmak zorlayıcı olabilir. Tam anlamıyla iyi bir planımız yoksa mevcut işimizden ayrılmak, birileriyle iş yapmak hele bir de yüksek bir borcun altına girmek sakıncalıdır. Artı ve eksileriyle duruma bakmak en doğrusudur. Dolunayın önemli bir başka görünümü, sosyal ilişkiler, yurtdışı, girişim ve işlerinizi güçlü bir şekilde düzenlemenizi sağlayıcıdır. Hayalci değil, gerçekten elle tutulur gözle görülür olanı önemsersek, yorumun başında belirttiğim gibi, iki hafta sonraki Yeniayda arzu ettiğiniz yönde işlerinizi düzenleyebilir, dostlarınızdan destek görebilirsiniz.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Aslanlar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, iş hayatımız, maddi kazanç, hedeflerimiz üzerinde sakince ve aklımız başında düşünmenin önemini vurguluyor. Biraz yavaşlıyoruz. Zihnimiz koşturmaca içinde gözden kaçırdığı noktaları fark ediyor. Bunlar tabii ki önemli. Doğru bir yol ve yön belirlemek için, işlerimizi sağlama almaktan yanayız. Bu tespitler sonucunda her şey yolundaysa, tabii ki girişimde bulunabilir, uygulayabiliriz. Ancak soru işaretleri taşıyorsak, çok fazla hızlı ilerlemiş, şimdi bir şeyler aklımızı kurcalamışsa o zaman bir daha bakmakta yarar görüyorum. İş tercihlerimizde, proje ve planlarımızda geleceğin garanti altına alınması gerekliliğini unutmayalım. Hakikaten işe yarayan, üretime dönük olanları yürürlüğe koyalım.

20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Sosyal faaliyetler, hedefleriniz, başkalarıyla iletişimde, işlerinizde, dikkatli ve güvenirlik merkez alınacak. Yolculuklar, dış temaslar, bilgilenme, görüşmelerde gerçekçi olmalıyız. Bireysel olarak kendimizi öne sürmek isterken, ortam şartlarını gözetmemizde yarar var. Yeni bir ilişkiye adım atmak, yeni dostluklar kurmak, yeni bir grup içinde yer almak yönünde tedbirli olacağız. Kimdir, nedir neyin nesidir diyerek insanları inceleyeceğiz. 7 Haziran sonrası, ifade gücünüzle herkesi etkileyebilecek güçtesiniz. Arkadaşlarınızla bağınız güçlenir. Onlarla bir araya gelerek fikir ve projelerinizden bahsedersiniz. İşleriniz kolaylaşır, beğenilir.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Aslanlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileri canlandırıcı iletişimin bir hayli etkili olacağını vurguluyor. Yeni arkadaşlıkların kurulması ve yeni hedeflerin belirlenmesinde kuvvet oluyor. Bir grup içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz ve o grup içinde bilgi paylaşımında bulunmanız, fikirlerinize danışılması da mümkün oluyor. Bu Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Siz sadece sosyal anlamda değil, işiniz veya projeleriniz gereği bir ekiple çalışarak kazanç elde edebilirsiniz. Ben buna amaca dönük düşünme ve kararlılık diyorum. İş bağlantıları, işin gereği insanlarla kaynaşma, kendinizden emin bir şekilde konuşma yönünde hakikaten bu Yeniay olumlu gözüküyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, gelişim ibremiz özellikle yeteneklerimizi dış dünyaya gösterme ve sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme yönünde gayet olumludur. Bu Yeniayda kendimizi gösterecek ve becerilerimizi ifade edecek aktivitelere yönelmek yararlıdır. Bu sizi sıradan bir iş hayatında veya günlük alışagelmiş yaşamdan uzak tutar. Siz enerjinizi, ışığınızı ve gücünüzü mutlaka göstereceğiniz işlere yöneliniz. Bir iş tercihinde bulunacaksanız, bir projeniz varsa, yenilik istiyorsanız cesaretle bunu yapın. Bu sizi sağlıklı, verimli ve yenilikçi kılacaktır. Gündelik işler değil, hakikaten işe yarar, aktif projelerin kararlı insanı olun.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 9-10-17-18-24
Aşkta En Şanslı Günler : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 5
Yeniay : 2-3-4-29-30-31 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18-19 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:55 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#6
[b]BAŞAK[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-K
BAŞAK

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Koç burcu düz geçişinde, İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. Bu süreç mali konularda da etkilidir. Çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız tabii ki faydalıdır.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Başaklar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, güvende olmak, kendimizi garanti altına almak arzumuzu işaret ediyor. Diğer taraftan hangi yöne, hangi işe, hangi yola gireceğimizi tespit etmekte zorlanıyoruz. Bu yüzden huzursuz ve gerginiz. Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerlediği için, birden fazla proje veya işe atlamak sonunda bizi yorgun düşürebilir. Ailemizin, kişisel ihtiyaçlarımızın temini veya bazı borçlarımız, sıkıntılarımız da bunda etkili olabilir. Bize karşı her insanı ve her şeyi tehdit gibi algılarız veya elimizden bir şeyler kayıp gidecekmiş gibi düşünebiliriz. Bu duygular iş hayatında veya özel ilişkimizde sorunlara yol açabilir. Güven ve güvensizlik arasında en çok da kendimizi üzeriz. Bizden bir şeylerin saklandığını düşünürüz. Bütün bu ruh hallerinin özünde, kendimizi yetersiz hatta çaresiz hissetmenin rolü büyüktür. Oysaki biz bu Dolunayda önce işlerimizi iyi bir şekilde planlamalı, dağılmamalı bitirmeye çalışmalıyız. Gereksiz kaygı ve endişeler yerine, çözüme odaklı düşünmeliyiz. Böylece hem yanlış yapmayız hem de gerginlik duymayız. Gereksiz meseleleri bir yana bırakalım, işimize konstre olalım, güvendiğimiz kişilerle konuşalım, fikir alalım ve riskten uzak duralım.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Başaklar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, teminat, uzun vadelilik, farklı bir yere yerleşim, sakin, kaliteli, huzurlu bir yaşam düşüncemizin yükselişidir. Her zaman olduğu gibi Merkür-Boğa burcunda iken, garanti olgusunu şimdiden önemseyip meseleleri ölçüp tartalım.İyi bir analize ihtiyacımız olduğu kuşkusuz. Kimseye güvenemeyiz belki ama en azından hakkımız olan bir şey varsa, bunu da elde edip rahata kavuşmayı düşünmemiz gayet doğaldır.
20 Mayıs-21 Haziran tarihlerinde Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu seyri yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, iş hayatımız, sorumluluklarımız, projeleriniz, düşünceleriniz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz her alanda güvenilirlik sizin için önemli olacak. İşsizlik sorunu yaşayanlar, bu uzun zamandır yaşadığınız bir durumsa, iyi bir özgeçmiş hazırlayınız. Uzun vadeli olan işleri tercih etmenizde yarar var. 7 Haziran tarihine kadar, iletişim, bilgilenme, bildiklerinizi paylaşma yönünde sabırlı ve sağlamcısınız. İşvereninizle, mesai arkadaşlarınızla ilişkinizde dikkatlisiniz. 7 Haziran sonrası, yöneticiniz Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde orijinal fikir ve projelerinizi yürürlüğe koyabilecek güçtesiniz. İş veya özel yolculuklar, görüşmelerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. Ortam ve şartlara uyum sağlarsınız.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Başaklar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, iş ve mesleki alanda bilginizi, fikirlerinizi geliştirme ve bunu yükselmek adına yapabilme vaktidir. Ne kadar deneyimlisiniz ve kendinizi hakikaten istediğiniz gibi ifade edebiliyor musunuz? Bunlara bir bakacağız. En güçlü şekilde kendinize yatırım yapmalısınız. Bu yatırım, görev aldığınız yerde ve alanda söz sahibi olmakla mümkündür. Bu söz, biraz da kendinizi geliştirmekle, tecrübenizi arttırmakla olur. Yoksa birileri sizi geçer. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda uzun vadeli ve kalıcı olana yönelmeniz, tercihte bulunmanız için itici güç oluyor. Yüksek okul veya akademik tercihler, bilgilenme, uzun vadeli planlar, eğitim veya ticaret neyle uğraşıyorsanız olun yeter ki, maddi-manevi anlamda bugün ve yarınlarda sizi tatmin edici olsun. Bu meselelere bu Yeniayda bir bakalım, ona göre karar verelim. Yeniayın görünümleri, yukarıda sözünü ettiğim tercihler ve gelişim hedefi yönünde önem taşıyor. Kendinizi göstermek yerine, sıradan bir hayat sürmekten yana iseniz, bu yanlış olur. Hedefinizi belirlemeli ve cesaretle ona yönelmelisiniz. Bilginizi en etkin olacağınız alanda ifade edecek şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Araştırın, okuyun, öğrenin ve öğrendiklerinizi bir iş veya aktivite alanında ifade edin. Diğer bir görünüm, özellikle ilişkilerde güvenilir insanlara yönelmektir. Aşkta sadece kendini düşünen veya ilişkide sorumluluk almaktan çekinen insanlara karşı dikkatli olunuz. Çünkü bu sizi endişelendirmekten veya aynı hataları tekrarlamaktan başka bir işe yaramaz.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-14-15-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 12-13-19-20-26
Aşkta En Şanslı Günler : 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 7-8
Yeniay : 4-5-6-31 (Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21 (Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:56 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#7
[b]TERAZİ[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda d
TERAZİ

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Teraziler 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda güçlü olma arzumuzu bir hayli vurguluyor. Bir yandan başkalarını etkileyerek, onların gücünden istifade ederek kendimizi garantiye almaya çalışıyoruz. Ancak diğer taraftan sahip olduğumuz hiçbir şey bize yeterli gelmiyor. Bu ikilem, bizi doğal olarak huzursuz kılıyor. Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor. Birden fazla proje, iş veya girişimde bulunarak daha fazla kazanmanın yollarını arıyoruz. Ancak dikkatli olmakta yarar var. Bu işlerin ne kadarı sağlıklı, verimli diye bakmamız lazım. Bir de, sağlığımızı düşünmeliyiz. Çünkü bu kadar yoğunluk veya bu kadar ihtiraslı olmak yanlış kararlar vermemize de yol açabilir. Dolunayın görünümleri, maddi-manevi anlamda bizi güçlü kılabilecek bir ilişki arayışında olduğumuzu gösteriyor. Öyle biri olmalı ki, her arzumuzu yerine getirsin ve bizi kuvvetlendirsin. Bu da Dolunayın bir başka etkisi olarak dikkat çekiyor. İş hayatında, sosyal ilişkilerde, özel beraberlikte tabii ki güçlü olana yönelmemiz doğal. Ancak her şeyin sadece bunlara bağlı olması, güven duygumuzun bununla bağdaştırılması yanlış seçimde bulunmamıza veya tatminsiz olmamıza yol açabilir.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Teraziler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15**** tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, partnerimiz, iş ortağımız veya diğer kişilerle olan maddi ve manevi bağımızı gözden geçirme yönünde önemlidir. Birbirimizin değer ölçülerine bakarız. Sağlamlık, güvenilirlik içeriyor mu? Birbirimize ne kadar inanıyoruz ve dürüst davranıyoruz? Bizi bir arada tutan nedenler nedir? Bütün bunları inceleriz. Kimi Teraziler bu dönemde miras, mal, mülk, yatırımla alakalı konularda yoğunlaşırlar. Bu kendimiz sağlama alma ihtiyacımızdır. Bir ortak arayışı da söz konusu olabilir. Eğer zorlu bir dönemden geçiyorsak, işbirliğinde bulunarak bunu aşmak isteriz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. 7 Haziran tarihine kadar eğitim, iş anlamında bilgiyi önemsemek, ancak yeni girişim, yeni tanışma, yenilikler anlamındaki işlerimizi de dikkatlice gözden geçireceğiz. Gayet sabırlı ve sorumluluk bilinciyle hareket edeceksiniz. Finansal güvencenize önem verecek, maddi-manevi açıdan sizi destekleyecek kişilerle ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bu size kredi, hukuk, miras, eş veya iş ortağından gelecek paraların göstergesidir. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, yolculuklar, yüksek eğitim, iletişim, görüşmeler, eğlenceli arkadaşlıklar gündeminizde yer alacak. Kendinizi geliştirmeyi, bilgilenmeyi, değişiklikleri, yenilikleri hayatınızda merkez alacaksınız.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Teraziler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, kendinizi geliştirme, değişiklik, yenilik ve bir takım meseleleri halletmek amaçlı girişimlerin, iletişimin ve seyahatlerin göstergesidir. Bunlar rahatlamak ve bazı meseleleri halletmek için yapılan görüşme şeklinde de olabilir. Ancak özündeki asıl nitelik kendisini güçlü şekilde ifade etmesidir. Eğitimden ticarete, yeni bir yerleşimden kültürel faaliyetlere kadar her konuya merak duyarız. Bilgimizle, görgümüzle, girişimci ruhumuzla insanlara fikirlerimizi, planlarımızı, işlerimizi sunarız. Haberleşmek, bağlantılar kurmak bu Yeniayın etkin aktiviteleri arasında yer alıyor. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, bizim girişimlerimizde maddi-manevi çıkarlarımız, ilişkimiz, evlilik-boşanma gibi konuların hukuken halledilmesi de yer alıyor. Bu konularda kararlarımızı ciddi anlamda gözden geçireceğiz. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, sosyal ilişkilerin de etkili olduğunu görüyoruz. Hedefe yönelik düşünüyoruz ve bağlantı kurduğumuz, görüştüğümüz insanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor. Amaca yönelik girişimler bir hayli etkili. Yeniayın bir başka görünümü, ilişki ve aile hayatımızda yaşanan belli bir baskı ve mücadelenin göstergesi. Sevgi, saygı, güven üçlüsünün bir türlü yerine oturmadığı ilişkilerde kopuş veya tarafların birbirine baskıda bulunması mümkün. Sanki birbirinize rakip gibisiniz. Benim tavsiyem, her şeyi hak hukuk çerçevesinde halletmeniz ve olan biteni bir daha gözden geçirmenizdir. Kimse kimseye istemediği bir şeyi yaptırmaya kalkışmamalıdır.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-17-18-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-14-15-22-28
Aşkta En Şanslı Günler : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9-10
Yeniay : 6-7-8-9 (Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 21-22-23 (Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:57 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#8
[b]AKREP[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda düz iler
AKREP

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Çalışma hayatıyla ilgili konularda kendimizi tutamamaya, fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. İş arayanlar için bu süreç girişim isteği doğurur. Ancak dikkatli olacağız. Önümüzdeki şartlara iyi bakacağız.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Akrepler 11 Mayıs saat 00:42 burcunuzda oluşacak Dolunay, sizin tüm gücünüzle kendinize yönelişiniz ve güçlü olma arzunuzdur. Bunun sebebi, iş hayatınızda, ilişkinizde, finansal konularda kendinizi tam anlamıyla güvende hissetmeyişinizdir. Aradığınızı bulamamak, daha önce yaşanmış tecrübelerin yarattığı güvensizlik, karşınıza çıkan veya hayatınızda olan kişiyle aranıza mesafe koyabilir. Oysaki Güneş-Boğa burcunda ilerliyor. İlişkilerimize gerçekçi bir şekilde bakarken, kendimize bakmayı da unutmamalıyız. Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor. Her şeyi kurcalıyoruz, öğrenmeye çalışıyoruz, finansal açıdan duruma bakıyoruz. İş ortağımız nasıl biri, birlikte olduğumuz kişinin mali gücü ne durumda, borcu var mı, bize bir zararı olur mu, faydası dokunur mu? diye huzursuz oluyoruz. Bu iş hayatımızda da bu şekilde gelişebilir. Bir şeyleri kolay kolay beğenmeyiz, birilerini eleştiririz veya kendimize kızarız. Neden böyle ilişkiler yaşadım, neden bu işi seçtim, neden o borca girdim diyerek hayıflanırız. Her iki durum da aslında yanlıştır. Burada önemli olan, takıntılı düşünmemek, duruma gerçekçi bakmak, yanlışlar varsa bunları tespit etmek, bir daha tekrarlamamaktır. Aşırı güç arzusu veya tam tersine güvensiz verimsiz ilişkilere neden olur. Aklımızı başımıza toplasak iyi olur.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Akrepler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ilişkimizdeki maddi-manevi güvence ilkesi çerçevesinde düşünmemizi sağlayacak. Karşımızdaki kişiye, ortağımıza ve diğerlerine ne kadar güven veriyoruz veya biz ne kadar güven duyuyoruz. İlişkimizin niteliği çok önemli. Nasıl bir temel üzerine inşa edilmiş olduğunu anlamak gerekir. Karşımıza biri çıktığında onu iyi tanımak lazım. Öncelikleri nedir, nasıl bir davranış sergilemekte, mali anlamda sıkıntıları var mı, nasıl bir yaşam sürmüş ve biz bu ilişkide huzurlu muyuz? Bunlara bakacağız. Açık, net ve samimi bir diyalog bu süreçte çok önemli. Sevgiyi üretmek, çoğaltmak gerekir. Evlilik, boşanma veya iş ortaklıklarını menfaatlerimizi gözetmek doğaldır. Ancak sadece buna dayalı beraberliklerin uzun sürmeyeceğini de bilelim. Sadakat, değer bilirlik ilkelerini sorgulamak ve kafamızın içinde belirlemek için uygun bir süreç olduğunu belirtmek isterim.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve bu süreci yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkinizde istikrar, güven, uzun ömürlülük sizin için önemli olacak. Yeni biriyle tanıştıysanız, onu A dan Z ye inceleyeceksiniz. Huzuru önemseyecek, sizi güçlendiren kişilerle olmayı, özel ve iş ortaklığında merkez alacaksınız. Kısa süreli flörtler yerine evliliği tercih edebilirsiniz. Sözleşmeli işleri tercih edersiniz. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, çıkarlarınızı fazlasıyla önemsersiniz. Gerekiyorsa insanları ikna ederek para ve güç elde edebilirsiniz. Miras, hukuk, kredi gibi hukukla alakalı konularda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Dikkatli olunuz. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Para biriktirmekte zorlanırsınız. Hesabınızı biliniz.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Akrepler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, kafamızı kurcalayan, bizi huzursuz eden meselelere çözüm bulmak amaçlı araştırma ve bilgilenmenin göstergesidir. Kimi Akrepler, partnerin mali durumu veya ilişki hakkında düşüncelerini öğrenmek isteyebilir. Kimileri, miras, nafaka veya kredi gibi konular üzerinde hesaplar yapabilir. Bu Yeniayda önemli olan, kim güvenilir, kim doğru ve dürüst davranıyor, hangi yatırım veya girişim bizim için faydalı olur bunlar üzerinde durmaktır. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Bu gösteriyor ki, siz bu Yeniayda, güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Maddi-manevi anlamda rahat etmekten yanasınız. Güvenilir ve sizin sorunlarınıza çare olabilecek bir ilişkinin peşindesiniz. Belki gönlünüzde aşka yine yer var, ancak ayaklarınızın sağlam yere basması çok daha önemli. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, meslek hayatınızda hem kendinizi kabul ettirmek hem de zirveye çıkarak maddi anlamda tatmin olmak arzusu ön planda. İşinizde yükselmek kadar, kazancının da iyi olmasını istiyorsunuz. Genelde bilindik ve toplumda öne çıkan kişi ve firmalarda çalışma isteğiniz çok önemli. Çünkü yetenekleriniz kadar duruşunuz, güven duygunuz da bir hayli yüksek. Ne kadar tanınırsanız, insanlar ne kadar sizi takdir ederlerse o kadar mutlu olmaktasınız. Bu nedenle sıradan çevre, ilişki veya işlerden uzak durmaya çalışacaksınız. Şu andaki mevcut zorluklar, hoşunuza gitmese de, güçlü bir iş ve ilişki sizi hayata bağlayacak. Siz de bütün bunların farkında olarak bu Yeniayda daha zekice planlar yapabilirsiniz. Boşa kürek sallamak istemiyorsunuz.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-14-15-19-20-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-17-18-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13
Yeniay : 9-10-11 (Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 23-24-25 (Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:58 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#9
[b]YAY[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Koç burcunda düz ilerley
YAY

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Koç burcunda düz ilerleyecek Merkür, bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. İletişim anlamında fikirlerinizi gayet cesur şekilde öne sürebilirsiniz. Bu haliniz yeni tanışmalarda partner üzerinde epeyce etkili olur. Ancak bir problem varsa, biraz lafımızı bilmemizde yarar var.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Yaylar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, ilişkimiz, aile hayatımız ve iç dünyamızda keyifsizliğe, gerginliğe, bir şeylerden memnun olmadığımızı düşünmeye, takıntılara neden olabilir. Bunun tabii ki geçerli sebepleri vardır. Ancak biz bunlar üzerinde bilinçli şekilde düşünmeyip, korkularımıza yenik düşersek psikolojik olarak zorlanırız. Sağlığımız da bundan etkilenir. Dolunayın yöneticisi Mars, karşıt burcunuz ikizlerde ilerliyor. Partnerinizle aranızdaki iletişim, paylaşım ve ortaklaşa hareket etmek yönünde sorunları olgunlukla çözmek gerekiyor. Birbirinizle konuşmayı, çocuklarınız varsa bunlarla ilgili kararları birlikte vermeyi veya bu ilişki bitmişse tartışarak, kavga ederek daha büyük sorunlara yol açmamayı bilmek gerekiyor. Diyelim ki, hayatımızda kimse yok. O zaman bu Dolunayda karşımıza biri çıkabilir. Zekası, konuşmaları, aktif oluşuyla bizi etkileyebilir. Çabucak karar verebiliriz. Ancak nasıl biridir, hakikaten güvenilir bir insan mıdır? Buna bir bakalım. Eğer bir ilişkiniz varsa, ancak başka biri karşınıza çıktıysa, bu Dolunayda çok iyi düşünün taşının derim. Bir de lütfen size söylenenlerden ziyade, gerçeği araştırın, net bir bilgi edinmeden hareket etmeyin. Hele ikilimde kaldığınız bir ilişki varsa, birilerinin sizi etkileyip yanlış yola sürüklemesine karşı dikkatli olun.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Yaylar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, zihnimizin güven, istikrar, verimlilik, maddi kazanımla ilgili konular üzerinde yoğunlaşmasını sağlar. İster istemez, kendimizi garanti altında mıyız değil miyiz diye sorgularız. Sağlıklı yaşam, huzurlu bir hayat ve üretime dönük çalışmaların planlanması, yürürlüğe konması, işlerin sağlamlaştırılması, yarar ve zarar hesabının yapılması yönünde Merkür-boğa burcu geçişi olumludur. Pratik şekilde işleri organize edersiniz. Ancak kendi düşüncelerimizin sürekli doğru olduğunu kanıtlamaya ve kabul ettirmeye çalışmamalıyız. Gerektiğinde başkalarının da görüşlerini almak yerinde olur.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve süreci yöneten Merkürün Boğa burcunda ilerlemesi nedeniyle, ilişkide takdir edilmeyi, huzuru, sevgilinizin size değer vermesini, güvenilir olmasını istersiniz. Eğer sorunlar varsa, bunları mutlaka çözüme kavuşturmak gerektiğini düşünürsünüz. Sağlam olmayan, sözünde durmayan veya hedefi olmayan bir partnerle ilişkiyi sürdürmek istemezsiniz. Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin güvenilir olmayan yaklaşımları sizi rahatsız eder. İştahınız yüksek olabilir. Canınız sıkıldıkça yemek yersiniz. Dikkati olunuz. 7 Haziran sonrası, yakınlarınız sizin için gayet kıymetlidir. Bir şeyi istediniz mi, kafanıza koydunuz mu hemen uygularsınız. İlişkide sıkboğaz edilmekten hoşlanmazsınız. İletişim önemlidir. Değişimi seven, yenilikçi düşünen bir partneri tercih edersiniz.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Yaylar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, beraberlikte fikir alışverişinde bulunmayı, birbiriniz hakkında sorular sormayı önemseyeceksiniz. Partnerin kültürel açıdan güçlü oluşu, hareketli ve kendinden emin duruşu, hayatı sevmesi gibi kriterlere değer vereceksiniz. Mevcut ilişkinizi de bunlara göre ele alacaksınız. Bekar Yaylar, eşlerinde bu özellikleri önemseyerek seçimde bulunacaklar. Fikir birliğinde bulunmadığınız kişiyle hayatı sürdürmenin ne kadar yorucu olduğunu düşünebilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, her yönüyle meseleleri ele alarak güven, istikrar ve güçlü bir çalışma hayatına ve ilişkiye ihtiyaç duymaktayız. Bazen ayrıntılar bütünü öylesine bozuyor ki, ister istemez neden böyle ne yapabilirim diye düşünüyoruz. Belki çocuklarımız var veya uzun yıllardır bir aradayız. O nedenle susuyoruz. Bazen de düzenimizi bozmak istemiyoruz. Ancak yeni bir heyecan, hayatımızda ufak da olsa bir değişim arzulamaktayız. Bu bakış açısı, çalışma hayatımız ve genel olarak rutin haline gelmiş her meselede öne çıkıyor. Yeniayın görünümleri, kendimizi her konuda geliştirme ve farklı olana yönelme, seyahatlere çıkma, yeni insanlarla tanışma arzumuzu yükseltiyor. Belki bir yerde birisi dikkatimizi çekebilir. Yabancı bir ülkeye gitmek, bizi mutlu edebilir. Bu Yeniay, karşımıza çıkacak birinin işareti olabilir. İş, eğitim amaçlı gelişmeler gündemde yer alabilir. Organizasyonlar, görüşmeler, sanat, spor, kültürel faaliyetlerde bulunmamız mümkündür. Diğer bir görünüm, yeteneklerimizi değerlendirme ve parasal açıdan güvende olmak isteğimizi vurguluyor. Bu Yeniayda harcamaları bütçenize göre ayarlamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü plansız alışverişler daha sonra bizi zorlayabilir.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-17-18-22-30
Zayıf Enerjili Günler : 5-19-20-26
Aşkta En Şanslı Günler : 22
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 14-15
Yeniay : 11-12-13-14 (Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 25-26-27 (Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:59 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#10
[b]OĞLAK[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda dü
OĞLAK

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bizler de, yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade etmek istiyoruz. İstiyoruz da, bunun ayarını bilmek gerekiyor. Ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Oğlaklar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, yeni bir plan ve projenin sizi bir hayli etkilemesi ve bunun üzerinde bir hayli durmanız, ne olursa olsun bunu yapma arzunuzdur. Bu öylesine güçlü bir arzudur ki, hiç şey sizi yolunuzdan döndüremez. Bunun için gerekli parayı, gücü, desteği alabilmek için tüm gücünüzle mücadeleye hazırsınızdır. Tabii ki görünümler ve Dolunayın yöneticisini bir gözden geçirmek ve incelemekte yarar var. Mars-İkizler burcunda ilerliyor. Bizim mevcut işimizdeki sıkıntıları, huzursuzluğu, yorgunluğu işaret ettiği için, normalde hiç de umursamadığımız meseleler gözümüzde büyüyor. İşimizden ayrılmak, o kafamızı taktığımız projeye veya işe yönelmek arzumuz gözümüze daha hoş görünüyor. Ancak görünümlere baktığımızda, bu teklif veya düşündüğümüz işi, artı ve eksileriyle mutlaka gözden geçirmemiz gerekiyor. Bir bakalım. Gerçekten buna değer mi, mevcut işimizi risk edecek kadar güvenilir mi? bunu tam anlamıyla araştırmadan karar vermek yanlış olur. iş şartlarını, sözleşme maddelerini, kimden geldiğini, kimlerle çalışacağımızı öğrenelim. Sağlam olmayan bir şeylerin içinde yer almayalım. Bir de para yatıracağımız, kredi çekeceğimiz, borç altına gireceğimiz işlere, girişimlere çok dikkat edelim. Bizi yanıltmamaları için gözümüzü dört açalım.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Oğlaklar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatımız, çocuklarımız, hayatı ele alış biçimimizle alakalı olarak güvenirlik, sağlamlık ve verimlilik olgularını gözden geçirmede önem taşıyor. Zihnimiz bu konularda soru işaretleriyle dolu ise, bunlara cevap bulmaya çalışacağız. Huzur arayışımız çok daha belirgin hale geliyor. Yavrumuzun sağlığı, eğitimi, hayatı veya bir evlat sahibi olmanın sorumluluğu üzerinde duracağız. Kaliteli bir yaşamın, sağlıklı bir hayat sürmenin başarı ve içsel anlamda ne kadar keyif verici bir şey olduğunu düşüneceğiz. Kendimize zaman ayıracağız ve molalar vereceğiz. Verimsiz, işlerliği olmayanlar yerine, kazandırıcı ve geliştirici olanı tercih edeceğiz. Kendimize, sevdiklerimize, hayatımıza önem vereceğiz. Aşkta gelir geçer olanı değil, uzun vadeli olanı tercih edeceğiz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek ve bu geçişi yöneten Merkür 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Tedbirli ve dikkatli bir şekilde işlerimizi yapacak, takdir edilmek isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızla ilgili konularda sağlam ve uzun vadelilik ve güvence baş tacınız olacak. İletişim, haberleşme, eğitim, bilgilenme anlamında bu süreci olumlu buluyorum. Ancak aşk hayatınızı ciddi anlamda gözden geçirelim. Sağlık kontrollerimizi ihmal etmeyelim. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, iletişimin önemi yükseliyor. Sürekli konuşarak, yazışarak, bağlantılarda bulunarak işlerinizi yürürlüğe koyarsınız. Ancak dikkat edin, kendinizi yormayın. Diyet için uygun zamandır. Uyku ve dinlenmenizi önemseyin.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Oğlaklar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, becerilerimizi iş hayatında veya günlük yaşantımızda gösterme arzumuzu işaret edecek. Oğlaklar zaten pratik kişilerdir. Bu Yeniayda bu yönünüz, işinize yarayacaktır. Sözgelimi bir yeteneğinizi geliştirme ve bundan kazanç elde etme yönünde girişimde bulunabilirsiniz. Detaylar üzerinde durmak biraz yorucu gelse de, bütüne bakıldığında gayet başarılı sunumlarda bulunabilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda sizleri destekleyicidir. Maddi açıdan konforlu bir yaşam sürmek, aşkta anlaşabileceğiniz kişileri tercih etmek, uzun vadeli düşünerek kararlar vermek gayet mümkündür. Yenilikten yanasınız ancak bu yeniliklerin özünde kaliteye verdiğiniz önem fazlasıyla görülecektir. Bu Yeniay, şimdilik küçük bir adım gibi dursa da, ileride gelişmesi ve kazandırıcı olması mümkündür. Yeter ki iletişimi, sosyal paylaşımları ve fikirlerinizi ifade etmeyi bilin. Gerisi kolay. Yeniayın görünümleri, ustalık geliştirme, bir işi öğrenme, öğretme ve belli bir disiplinle çalışma, işinize sahip çıkarak güvenle ilerlemeniz yönünde önemlidir. Eş veya iş ortağınızdan destek görebilirsiniz. Bir ufak kredi çekerek başlarsınız. Daha sonra geliştirir ve işinizi büyütürsünüz. Eğer bir işe girecekseniz mutlaka sigortalı olunuz. Bir başka görünüm, aile içinde bazı konuların sizi gergin hale getirebileceğini işaret ediyor. Olgunlukla ve karşılıklı iletişimi önemseyerek yaklaşımda bulunursanız bunlar çözümlenebilir.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 5-9-10-14-15-19-20-24
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-22-28
Aşkta En Şanslı Günler : 24
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 17-18
Yeniay : 14-15-16 (Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-2-27-28-29 (Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:10:59 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#11
[b]KOVA[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz
KOVA

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. Ulaşım, haberleşme, bilgi aktarımı, merak edilenlerin öğrenilmesi anlamında işinize yarayabilir. Ancak trafik kurallarına uyalım lütfen.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Kovalar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatınız, ilişkiniz, finansal konular ve projeler üzerinde odaklanma ve bu meseleleri yakından takip etmenizde etkilidir. İş-ev arasındaki dengenin sağlıklı bir şekilde düzenlenmesi şarttır. Sizin öncelikle görevinizin, üzerinize düşenlerin, iş ortamındaki ilişkilerinizin farkında olmanız ve bunları düzenlemeniz gerekiyor. Tabii ki, dışarısı kolay değil, iş, güç, insanlarla uğraşmak, onlara bir şeyleri ifade etmek zordur. Bizler de doğal olarak evimizde huzur ararız, orayı güvenli buluruz. Fakat bu bir çözüm müdür? Dolunayın yöneticisi Mars-ikizler burcunda ilerliyor. Aşk hayatımızda bir canlanma, gönlümüze hoş gelen aktivitelere yönelme hali etkili oluyor. Biz de işin stresinden, yorgunluğundan ziyade dışarıya yöneliyoruz. Farklı bir şeyler yapmak isteyebiliriz. Ancak ben, iş ve ilişkilerde biraz daha dikkatli düşünmenizden yanayım. Özellikle zevke düşkünlük, fazla para harcamanıza yol açabilir. Hesabınızı şaşırmayınız. Karşınıza iyi bir proje, yeteneğinize uygun bir iş veya bir fırsat çıkarsa, getirisi yüksek bile olsa, her yönüyle bakmanızı yararlı buluyorum.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Kovalar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatınız, finansal işleriniz ve ortaklıklarınız, ailevi yaşamınız, yuvanızla ilgili konularda güvence, istikrar ve huzurun daha fazla önemsenmesini sağlıyor. Merkür-Boğa geçişlerinde insan, huzuru bilhassa önemser. Dış dünyanın karmaşası, yoğunluğu içinde bunalan kişi için evi, güvenli sığınağı gibidir. Burada kendini emniyette hisseder. Belki çok hızlı veya istediğimiz gibi değişiklikleri uygulamamız kolay olmaz. Ancak şu var ki, gözden geçirilen, analizini yapılan her şey başarılı şekilde gerçekleşir.
20 Mayıs-21 Haziran arasında Güneş-İkizler burcunda seyredecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. 7 Haziran tarihine kadar, aşk hayatınızda huzur, güvence, kalite sizin için önemlidir. Yuvanızda rahatlık, konfor ve arzularınızın doyması, kafanızın rahat olması sizin için kıymetlidir. Çocuklarınızla ilgilenirsiniz, çocuk sahibi olmayı ciddi şekilde düşünebilirsiniz. Eğer bir şeyler sizi üzüyorsa, rahatsız ediyorsa, bu süreçte aşktan pek zevk almazsınız. Ta ki, o sorun çözülene kadar. 7 Haziran sonrası, iletişim gücünüz aşkta, çocuklar ve hayatın genelinde sizin en önemli gücünüzdür. Fikirlerinizi paylaşmaktan, konuşmaktan, yazışmaktan hoşlanırsınız. Kafanıza uygun kişilerle olursunuz. Flörtçü yanlarınız ön plandadır. Aklınıza eseni yaparsınız, kimseyi pek takmazsınız.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Kovalar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, size keyif verebilecek, yenilenmenizi sağlayacak ilişkilerin, aktivitelerin, iletişimin işaretçisi oluyor. Şöyle bir ferahlamak, canlanmak isteyeceksiniz. Yorulan bedeninizi, zihninizi dinlendirmek amaçlı gezilere çıkabilirsiniz. Aşkta keyiflendirici bir Yeniay bu. Aktif olmak istiyorsunuz. İki aşk arasında tercihte bulunmanız mümkün. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sözgelimi spor, iletişime ve zihni geliştirici oyunlar gibi. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Ailemizle ilişkimizde ve evimiz alanı içinde huzur en önemli kriterimiz oluyor. Bu Yeniayda, sağlam temelli bir geleceği kurmak ve sürdürmekten yanayız. Hem faal bir kişiyiz hem de değerlerimize sahip çıkan bir insanız. Bizim için hayat yaşanmaya değer ve gereksiz inatlaşmalara gerek yok. Zihnimizi rahatlatmak istiyoruz. Yeniayın görünümleri hayatın güzel yanlarının keyfini birlikte yaşayacağımız bir ilişkiye ihtiyacımızı açıkça vurguluyor. Bu bizim gelişim yolumuz. Partnerimizle gurur duymak. Böyle güçlü birini istiyoruz. Evet aşka açığız ancak istediğimiz kişiyle karşılaştığımızda bu arayış sona erecek. Bir diğer görünüm, özgürlüğümüzün kısıtlanmasına, endişelere, baskılara tahammülümüz yok.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 7-8-12-13-17-18-22-26
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-9-10-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 26
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 19-20
Yeniay : 16-17-18-19 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 2-3-4-29-30-31 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
05-06-2017, Saat:11:00 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 6,357
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 5
#12
[b]BALIK[/b] [b]1-7 MAYIS ARASI[/b] 3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda dü
BALIK

1-7 MAYIS ARASI
3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır.

8-14 MAYIS ARASI
Sevgili Balıklar, 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, eğitim veya iş hayatınız, bir yere yerleşmek ve finansal konularda etkilidir. Daha iyi olacağını düşündüğümüz bir yol tercihinde bulunabilirsiniz. Bu size hayli cazip gelebilir. Hatta maddi açıdan veya tam da isteğinize göre size bir yenilik vaat ediyor olabilir. Farklı bir tarz yaşam sürmek, değişik yerler görmek, kendinizi güçlü hissetmek için kabul edebilirsiniz. Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor. Bu durumda yerleşim yeriniz ve finansal açıdan duruma bakmanız gerekiyor. Bu planınız veya bu fırsat sizin için çalışma veya yaşama ortamı olarak tatmin edici mi? mevcut durumunuza göre daha mı rahat edeceksiniz. Hesabınızı mutlaka iyi yapınız. Tabii ki insan hayatında bir şeyler değişsin ister. Belki de yıllardır arzu ettiğiniz bir şeyler vardı. Şimdi onu yapmaktan yanasınız. Gidip yerinde görmek, araştırmak, oradaki koşullara bakmak yararlı olur. Böylece daha gerçekçi bir karar verirsiniz. Burada önemli olan, sizin değişime ne kadar açık olduğunuz ve bunu ne kadar istediğinizdir. Ancak bir başka önemli husus, hakikaten buna değer olup olmadığını her yönüyle gözden geçirmenizdir. Eğer tamamsa, tabii ki bu kararı verebilirsiniz.

15-21 MAYIS ARASI
Sevgili Balıklar, 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ailemiz, ilişkiler ve yakın çevremizle ilgili güvenlik, huzur ve istikrarlı düşünmenin işaretçisi oluyor. Eğitim hayatında olanlar, iş girişimde bulunacaklar, yakınlarıyla temasa geçecekler, çevreleriyle bağlantılarını güçlü tutmak isteyenler, ilişkisinde sağlamlık ve güven olgusunu temin edecekler için zihnin odaklanma gücünün yükseldiği vakitteyiz. Bu konularda sağlamlaştırma, teminat altına alma yönünde olumlu enerjiye sahipsiniz. Sakinlik, tedbirli düşünme belki Merkürün doğasına uygun değil. Ancak Balıklar için gayet faydalı. Kararsızlığa neden olan ikilemleri aza indirgeyen Merkür-Boğa geçişi, sahip olma istekliliği veriyor. Pratik olmayı, biriktirmeyi ve kaliteli olanı elde etmeyi sağlıyor.
20 Mayıs-21 Haziran arasında tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreci yöneten Merkür-Boğa burcunda seyir halinde. Bu durumda, ailevi ilişkilerde, yuvanızı ilgilendiren konularda gayet soğukkanlı şekilde düşünürsünüz. Huzur, güvence ve kaliteli olanı önemsersiniz. Kardeşlerinizi ilgilendiren konular evde bir hayli etkilidir. Bir malın paylaşımı, ev satın alımı-kiralanması konuları gündeminizde yer alır. Kendinizi evinizde huzurlu hissedersiniz. Güven duyduğunuz kişilerle görüşürsünüz. Evinizde olmak sizi rahatlatır. 7 Haziran sonrası sizin için iletişim gayet önemlidir. Kimseyi pek dinlemezsiniz. Ancak mantıklı, işe yarar tavsiyelere önem verirsiniz. Taşınabilirsiniz. Yaz sezonu nedeniyle seyahat planınızı yaparsınız. Kışlıkların kaldırılması, değişiklik arzusu bu tarih sonrası yoğunlaşır.

22-31 MAYIS ARASI
Sevgili Balıklar, 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, evimiz alanı içinde kültürel konulara, zihinsel aktivitelere, iletişime vereceğimiz önemi işaretliyor. Yaz geliyor ve yavaş yavaş tatil planı yapanlarımız olabilir. Belki de yeni bir eve yerleşmeyi düşünüyoruzdur. Bütün bunlar ev ve ailevi konularda bir değişimin göstergesi olabilir. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Bu çevremizle olan ilişkimizi güçlendiricidir. Maddi-manevi anlamda yakınlarımıza destek olabiliriz. Belki de bir ofis açmayı düşünürüz veya evimizden işimizi yaparız. Güvenli bir yerde oturmak, yaşamak isteriz. Evimizde aktif oluruz. Seçkinliğe önem veririz. Değeri olan her şeyin kıymetini biliriz. Güvendiğimiz insanlara evimizi açarız. Yeniayın görünümleri, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edeceğimiz işlere yönelmemizde yardımcı oluyor. Cömert yüreğimiz ve ışığımızla insanlara sağlıklı yaşamaları, morallerini yükseltmelerinde destek oluruz. Bu bir tür rehberlik hizmetidir. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız. İşimizi de bu yönde seçeriz. Diğer bir görünüm, parasal konularda hesabımızı bilmemiz gerektiğini söylüyor. Gerçekçi şekilde hedefler belirlemeliyiz. Paramıza sahip çıkmalıyız. Yarınlarımızı düşünerek, yatırım yapmalıyız.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-19-20-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 5-12-13-26
Aşkta En Şanslı Günler : 1-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 22
Yeniay : 19-20-21 (Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 4-5-6-31 (Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

-iremsu-
05-06-2017, Saat:11:01 PM


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live