Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klavye Hız Testi Nedir
beyongs
Ziyaretçi 
#1
Klavye Hız Testi Nedir
Klavye Hız Testi Nedir

Klavye hız testi ile siz de bilgisayarda yazı yazma hızınızı ölçebilirsiniz. Ölçüm sonuçlarınızı internette sosyal medyada ve facebook ortamında paylaşabilirsiniz. Klavye hız testi ile 1 dakika içinde ne kadar kelime yazdığınızı ölçebilirsiniz. Klavye hız testi sonuçlarına göre sitemizde yer alan 10 parmak ders videoları ile yazı yazma hızınızı arttırabilirsiniz.

İş dünyasında bilgisayar kullanmasını bilen insanlara ihtiyaç duyulur. Bilgisayar kullanmasını bilmek size büyük avantaj sağlar. Bilgisayarda işlem yaparken hızlı ve pratik olmalısınız. Size verilen bir metni bilgisayarda yazmanız istenildiği zaman bunu hızlı bir şekilde yazabilmelisiniz. Bilgisayarda hızlı yazabilmek için mutlaka On parmak dersleri almalısınız. On parmak dersi alan kişiler bilgisayarda hızlı ve seri yazabilir. Normal birisi bilgisayarda 1 dakikada 36 kelime yazarken 10 parmak eğitim alan birisi dakikada 120 kelime yazabilir.

On parmak yazı yazma kurslarına katılmak için vaktinizin olması gerekir. Bu işe ekstra zaman ayırmak ve bu iş için bütçe ayırmalısınız. Vaktiniz ve paranız sizde kalsın. On parmak yazı yazma konusunda kendinizi yetiştirmek, kendi kendinizin öğretmeni olmak istiyorsanız Onparmak.org web sitesini kullanabilirsiniz. Burada klavye hız testi yapıp hızınızı ölçebilirsiniz. Hızınızın yeterli olmadığını düşünüyorsanız on parmak videolarını izleyerek evde kendi kendinize pratik yaparak 10 parmak yazma konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Siteden 10 parmak derslerini almak hem eğlenceli hem de çok ekonomiktir.
08-02-2019, Saat:09:14 AM


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live